Album pro Vaše svatební fotografie

Kam uložit fotografie

V dnešní době plné moderních technologií se často fotografie uchovávají pouze v digitální podobě na nejrůznějších internetových úschovnách či domácích počítačích a serverech. Tím však trochu dochází k degradaci původního významu fotografie jako tištěného obrazového dokumentu, který lze vzít do ruky, ukázat svým blízkým, nechat kolovat u stolu, pověsit na zeď, vystavit ve vitríně, poslat poštou apod. Uchovávání fotografií v digitální podobě je snadné, má ale řadu rizik a nevýhod. Taková fotografie může chybnou manipulací nebo technickou závadou nosného média navždy zmizet během jediného okamžiku. Tradiční papírové fotografie jsou v tomto ohledu podstatně "spolehlivější", ale také nejsou bez nevýhod. Proto bych chtěl zákazníkům nabídnout ještě lepší řešení. Fotoalbum, které můžete objednat ke svatebnímu focení, dokáže svatební fotografie uchovat a ochránit před nepříznivými vlivy prostředí i před hrubější manipulací. Základním principem je skutečnost, že fotografie jsou vytištěny přímo na jednotlivé stránky alba. Fotografie tak nejsou do alba vloženy, ale album je s vybranými fotografiemi již vyrobeno.

Materiál alba

album album

Jak jsem již zmínil, album je vyráběno z kvalitních a odolných materiálů, které snesnou i hrubější zacházení a zajistí tak bezpečí Vašim svatebním fotografiím. Nejlépe lze kvalitu prezentovat na konkrétních číslech a proto vězte, že fotografie jsou tištěny na stránky o poctivé gramáži 800 g/m2. Díky tomu se stránky při listování neohýbají a jejich hladký povrch odolá i nechtěnému setkání s tekutinami. Celé album chrání vnější masivní desky z textilu či eko-kůže.

Produktové video

Abyste získali co nejpřesnější představu o tom, jak nabízené svatební album vypadá, připravil jsem pro Vás videoklip, který prezentuje album s výběrem svatebních fotografií z nedávno focených svateb.

Svatební album
Hodnocení: 5 z 5. Hodnotilo: 3 uživatelů.