Partneři

Jako svatební fotograf spolupracuji s firmami i jednotlivci a společně působíme v branži asistentů budoucích manželských párů. Na této stránce uvádím odkazy na jejich webové stránky. Pokud tedy zrovna plánujete svatbu, určitě doporučuji spolupráci s nimi...

Profialba.cz

Profialba.cz Řešíte, v čem uchováte vaše svatební fotografie? Už nemusíte, firma Profialba.cz se zabývá výrobou fotoknih a fotoalb. Produkty jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů jako je eko-kůže, textil, papír s velkou gramáží až 1200 g/m2 atd. Fotoknihy a fotoalba jsou zároveň velmi odolné a nemusíte se proto bát, že se fotografie jen tak znehodnotí. Produkty firmy Profialba.cz mohu jako svatební fotograf jednoznačně všem doporučit.

Svatební video Jiří Májek

Video ze svatby Jiří Májek nabízí všem snoubencům natočení kvalitního svatebního videa. "25 snímků každé vteřiny" dokonale uchová všechny důležité okamžiky z významné životní události. Všichni svatebčané si mohou, díky panu Májkovi, odnést ze svatby luxusní svatební video, které bude všem připomínat veselé chvíle ztrávené na svatbě. Takové svatební video se už nikdy neztratí a v digitální podobě zůstane uchované navždy.

Elegance in detail

Elegance in detail - svatební agentura - svatba do detailu Svatební agentura, která zařídí každou svatbu do posledního detailu. Nabízí velmi individuální přístup a její pracovníci rádi splní všechna Vaše svatební přání a vize. Kromě komplexních služeb a svatby na klíč poskytuje firma Elegance in detail i jednotlivé služby a poradenství. Díky tomu, že agentura Elegance in detail působí nejen v Česku ale i v zahraničí, nebude problém si nechat uspořádat svatbu v různých romantických zákoutích Evropy.

ImageServis

ImageServis - vizážistické a kosmetické studio Skvělý účes, dokonalé líčení a další nepostradatelné prvky zevnějšku nabízí vizážistické a kosmetické studio ImageServis. O tom, že jde o zkušené profesionály Vás mohou přesvědčit bohaté reference, které obsahují takové úspěchy jako je třeba získání prvního místa na mistrovství České republiky v make-upu nebo krásné páté místo na mistrovství světa v Düsseldorfu. Krásný vzhled je přece během svatby důležitá kvalita a tak určitě doporučuji studio ImageServis, které posune Váš vzhled ještě dál. U firmy ImageServis budete zkrátka v dobrých a talentovaných rukou.

Hana Pratesi

Hana Pratesi - vizážistika a stylistika Nepodceňte Váš vzhled na svatbě a využijte služby talentované vizážistky a stylistky Hany Pratesi, která na svém webu nabízí vše potřebné pro skvělý vzhled nejen během svatebního obřadu. Vizážistka Hana Pratesi poskytuje poradenství v líčení, takže se rychle naučíte, jak správně vytvořit decentní make-up. Dále je to třeba tvorba účesů. U vizážistky a stylistky Hany Pratesi získáte skvělý make-up a vhodný účes pro jakoukoliv událost. Rozhodně doporučuji návštěvu webých stránek, kde je vše přehledě vysvětleno a nabídnuto.

Svatební koordinace

Svatební koordinace Hlavní pracovní náplní a posláním svatební agentury eLBea je organizování svateb na klíč a koordinace svatebního dne. Celá svatba je co do příprav velmi organizačně náročný proces, který se vždy vyplatí svěřit profesionálům. Svatební agentura eLBea nabízí zajištění všech fází předsvatebních příprav což jsou mimo jiné například výzdoba svatební tabule, design a výroba svatebních oznámení, jmenovek na stoly a nebo třeba i večerní ohňostroj jako skvělé zakončení svatebního dne. Svatbu si užijete jen tehdy, když necháte veškeré starosti s přípravami a koordinací svatební agentuře eLBea.

Svatební kameraman

Svatební kameraman Svatební video je vedle fotografií dalším skvělým prostředkem jak uchovat drahocenné vzpomínky na jednu z nejdůležitějších životních událostí - svatbu. Zdeněk Hammer nabízí na svém webu služby svatebního kameramana a natočení působivých svatebních videí . Práce svatebního kameramana je pro něj nejen prací ale i významným životním koníčkem a tak máte příležitost získat skvělý poctivě zpracovaný videozáznam Vaší svatby.

Svatební agentka

Svatební agentka Pokud si chcete svůj vyjímečný svatební den opravdu v klidu vychutnat, doporučuji Vám, nechat si kompletně zařídit svatbu od svatební agentky. Zařídí pro Vás vše, od nejmenších detailů až po zásadní záležitosti. Vždy Vám vyjde vstříc ve Vašich požadavcích a posune veškeré vysněné fantazie do reálných obrysů. Svatební agentka je osoba, která pro Vás zařídí celou svatbu. Vy pak budete moci pustit veškeré starosti se svatebními připravami z hlavy.

DJ na svatby

DJ na svatby Hudba k poslechu i tanci je zásadní prvek každé svatby. Výhody svatebního DJe jsou zcela evidentní. Může zahrát prakticky jakoukoliv skladbu ihned na přání, protože je vybaven rozsáhlou zásobou písní nejrůznějších žánrů. Pavel Humplík je zkušený a spolehlivý DJ na svatby , který během chvíle roztančí celý parket a svatebčané se budou dokonale bavit.

Svatební DJ

Svatební DJ Legendární otázku "Být či nebýt" si pokládal již literární hrdina Hamlet, ale to není ta správná otázka. Kapela či DJ to je, oč tu běží! :-) Je třeba vyzvidnout všechny zásadní výhody DJe na svatbě. Jakákoliv muzika na přání během vteřin, svatební DJ má k dispozici ve své zásobě velké množství skladeb nejrůznějších žánrů a může tak okamžitě reagovat na rozmanité požadavky publika - svatebčanů.

Kapela Hroši na svatby

Kapela na svatby Hroši Co by to bylo za pořádnou svatbu bez živé hudby. Mám pro Vás tip na skvělou hudební skupinu, která dokáže rozproudit každý večírek a je běžně objednávána na svatby. Kapela Hroši Vám k tanci i poslechu zahraje ty nejlepší osvědčené hity ze svého širokého repertoáru. Svůj bohatý playlist mají veřejně dostupný na webových stránkách a dokazuje, že se při jejich vystoupení nebudete nudit ani jedinou minutu.

Svatba.cz

Svatba.cz Svatební webový portál svatba.cz nabízí návštěvníkům bohaté informace, které se týkají přípravy a organizování svateb. Může se zde registrovat jak poskytovatelé svatebních služeb tak i snoubenecká páry poptávající právě jejich služby. Zprostředkovatelský web si tak klade za cíl vytvořit jakousi komunikační bránu mezi budoucími novomanželi firmami, které se specializují na přípravu a koordinaci svatebních příprav a obřadů.