Reference

Terezka a Milan

Ještě jednou děkujeme, bylo to super a fotky jsou opravdu úžasné. myslím, že byla sranda a s Vámi výborná spolupráce. S pozdravem Milan J.

Tereza

Fotograf pan Zahálka nám fotil naší svatbu. Dostali jsme výborné reference od jiného novomanželského páru, který nedávno při své svatbě také s panem Zahálkou spolupracoval. S manželem můžeme nyní jen potvrdit, že pan Zahálka je opravdu odborník na svém místě a této spolupráce tedy nelitujeme. Ještě jednou děkuji za krásné svatební fotoalbum a přeji mnoho úspěchů i v budoucnu. Zdraví Tereza a Karel.

Adam (Vyškov)

Z focení mívám vždycky obavy. Nejsem nijak zvlášť fotogenický. Moje drahá polovička je však přesný opak :-) Z těchto důvodů jsme proto před svatbou hledali v celém širokém okolí Brna svatebního fotografa, který by si s námi při focení poradil. Při hledání jsem došel až na webové stránky pana Zahálky, kde mě ke spolupráci přesvědčily pěkné fotky v galerii a pozitivní ohlasy na této stránce. Nyní rozhodně musím potvrdit jeho profesionální kvality. Kromě vzpomínek z povedené svatby nám zůstalo i nádherné fotoalbum, které je plné úžasných fotek a navíc tam už nevypadám tak nefotogenický:-)) Pane Zahálka, díky!

Míla

Spolupráce s Pavlem Zahálkou byla při fotografování mé svatby výborná. Vyniká především časovou spolehlivostí a pracovní kreativitou. Díky tomu máme spoustu luxusních fotek. Určitě doporučuju i ostatním! S pozdravem Míla Krotký

Luboš + Jaroslava

Dobrý den všem, s manželkou jsme dlouho váhali, jestli si svatbu necháme nafotit od našich kamarádů a nebo oslovíme nějakého profíka.Přiznám se, že jsme tak přemýšleli trochu i z finančních důvodů. Nechtělo se nám dávat spousty peněz "jen" za fotky. Můj kolega z práce mi ale doporučil pana Zahálku jako spolehlivého a zároveň cenově dostupného svatebního fotografa. Chvíli jsme s manželkou váhali a propočítávali celkové svatební náklady. Nyní můžu v klidu říct, že jsme se při výběru fotografa rozhodli správně. Svatební fotografie jsou úchvatné a cena za focení byla velmi férová. Teď už si asi nechci představovat, jak by ty fotky vypadaly, kdyby je fotily naši kamarádi:-) Děkuju a přeju hezký den. Luboš.

M+P

Děkujeme za profesionální přístup při focení na naší svatbě ve Vyškově. Hodně úspěchů přejí M+P.

Monika

S panem Zahálkou jsme měli jen ty nejlepší zkušenosti. Je spolehlivý, milý a neztrácí nadhled a profesionalitu ani po hodinách vyčerpávajícího focení. Výsledné fotografie jsou špičkové a kvalitu neztrácí ani při zvětšení formátu na nástěnné foto. S pozdravem Monika Vaculíková.

Eliška J.

Pane Zahálka, fotky které jste pořídil na naší svatbě jsou luxusní. Moje sestra se bude vdávat cca za půl roku a tak jsem neváhala a dala jí kontakt na Vás. Zdraví Eliška

Marek & Jarka

Mistře, díky moc za skvěle odvedenou práci při focení na naší svatbě. Album plné krásně barevných fotografií působí jako opravdový klenot. Marek, Brno.

Pavla a Tomáš

Vážený pane Zahálko, ještě jednou Vám touto cestou chceme poděkovat za zvěčnění naší svatby. Zaslané fotografie jsou nádherné a některé jsme se rozhodli zvětšit a zarámovat. Díky P. a T.

Zanechte svůj vzkaz

Jméno:
Vzkaz: